16 september 21:15 In de herfstvakantie organiseert Sportfever een voetbal 2 daagse op 18 en 19 oktober op de velden van Sv Wijk aan Zee. De dagen beginnen om 8.30 uur en duren tot ongeveer tot 14.30 uur. Voor alle kinderen van 6 tot 13 jaar. Dus ook vriendjes/vriendinnetjes die nog niet op voetballen zitten, of evt bij een andere vereniging voetballen. Deze unieke voetbaldagen kosten €65,- per deelnemer. De spelers ontvangen een T shirt en diploma. Ook wordt er gezorgd voor een gezonde lunch. Verder zijn er diverse prijzen te winnen. Wanneer je voor 25 september opgeeft krijg je een vroegboekkorting van €5,-.Voor meer info: www.sportfever.nl , via deze site kun je ook inschrijven.
14 augustus 21:15 SV Wijk aan Zee wint zojuist het Velsenoord toernooi na een 0-1 overwinning (doelpunt Thijs Hittema) op gastheer FC Velsenoord.
5 augustus 15:15 Inmiddels is het nieuwe seizoen aangemaakt en zijn de spelers voorlopig ingedeeld. De voorlopige teamindelingen zijn te vinden bij teams/jeugd/team/teaminformatie.meer »
25-04 Wijk aan Zee D1 kampioen
17-04 Wijk aan Zee D1 zaterdag kampioen?? (Update)
10-02 Klaas Jan Huntelaar Spelregelmiddag bij SV Wijk aan Zee
05-01 Winterstop Jeugd trainingen
14-10 Kantinediensten op zaterdag
25-08 Veld 3 gaat weer open voor trainingen
22-08 Wijzigingen op het wedstrijdprogramma voor zaterdag (jeugd)
18-08 Blauwe kaart
voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!
Sommige widgets kunnen meerdere malen worden toegevoegd. Bij meermaals toevoegen wordt achter de widgetknop aangegeven hoeveel keer de widget is toegevoegd.