Home Nieuws Voetbal
Voetbal nieuws

Eerste zege voor Wijk aan zee

Wijk aan zee startte de competitie goed door de gasten uit Bergen met 5-0 met lege handen naar huis te sturen.

Van de twee redelijk jonge ploegen was Wijk aan zee duidelijk de sterkste.

In de eerste helft werd het vrij simpel 3-0 door tweemaal Mathijs van Hoof en eenmaal door 'n knappe doorkopbal van Thijs Hittema.

Na rust maakte de twee spitsen, Jimmy en Mathijs, eerst een eind aan de illussies van Bergen door de stand op 5-0 te brengen.

Daarna kreeg Bergen nog wel diverse kansen, maar helaas voor hun lukte het niet om ook maar eenmaal te scoren. Zelfs de penalty in de 32e minuut was niet aan hen besteed.

5-0 en dus een goede start.

CeVe

 

Training overige senioren begint weer

Aanstaande donderdag de 26e augustus begint de training van de overige senioren weer.

Aanvang 20.00 uur.

CeVe
 

Dames heringedeeld

De Dames hoeven niet naar Texel.

Ze zijn opnieuw ingedeeld.
Dames 4e kl. C:
 1 Wijk aan zee DA 1  
   Zaandijk DA2       
   Volendam DA1         
   Saenden DA1        
   SDOB DA1           
   Oosthuizen DA1     
   Monnickendam DA1   
   Kennemers DA1        
   Hellas sport DA1     
   Geel wit DA1         
   Dem DA2            
   Castricum DA1      

CeVe

 

(voorlopige) Indelingen 2e t/m de Dames

Res. 4e klasse

 1 Wijk aan zee 2         
   scHercules Zaandam 5 
   Sp. Krommenie 3         
   SVA 3                   
   Limmen 4             
   de Rijp 2              
   KFC 3                 
   Flamingo 's 64 3  
   EVC 2                   
   scHercules Zaandam 3 
   Assendelft 2            
   ADO '20 5              

res. 6e klasse: De stand.
 1 Assendelft 3        
   scHercules Zaandam 7  
   Zaanlandia 5            
   ZTS 6                   
   Vitesse '22 6       
   Velsenoord 4       
   Uitgeest 5            
   Wijk aan zee 3   
   SVA 5                  
   KFC 5                  
   Fort. Wormerveer 4  
   Dem 5                   

Res. 7e klasse : De stand.
 1 Fortius 5   
   Wijk aan zee 4  
   Vrone 8         
   Vitesse '22 7   
   Vios W 4        
   Uitgeest 8      
   SSV 2           
   de Rijp 4       
   Kolping Boys 7  
   Zeevogels 4     

res. 7e Klasse : De stand.
 1 Alkmaarse Boys 7  
   WMC 3               
   SVW '27 9         
   KSV 5               
   Wijk aan zee 5    
   Hugo Boys 4       
   GSV 2               
   de Foresters 9    
   Dynamo 4           
   Dem 7               
   Beverwijk 4       

Dames 4e kl. A: De stand.
 1 Wijk aan zee DA 1  
   ZAP DA1            
   Winkel DA2         
   Watervogels DA1    
   Texel '94 DA1      
   SVW '27 DA1        
   LSVV DA2           
   de Koog DA1       
   Hollandia T DA1    
   Grasshoppers DA2   
   Dem DA1            
   Berdos DA1         

CeVe
 

Strijthagencup prooi voor Wijk aan Zee E1

Vrijdag 14, zaterdag 15 en zondag 16 mei waren onze E - junioren op een groot toernooi in Limburg, het bekende Strijthagencup toernooi in Landgraaf waar wel 250 jeugdteams op verschillende dagen hun voetbalkwaliteiten kwamen tonen.
In dit weekend waren er in totaal zo'n 50 E - juniorenteams ingeschreven die verdeeld werden door loting. Zo kon het dus gebeuren dat je bij een aantal heel zwakke of juist heel sterke tegenstanders in de poule kon komen. Maar laten we bij de Duinrand beginnen.


De trotse winnaars bij elkaar: Christiaan, Sidney, Nigel en Nick
                                                 Bink, Gijs, Daan en Stan.

We vertrokken om 11.00 uur richting Limburg met JP, Dennis en Ruud. Na veel gesnotter van de ouders, zij zouden hun zoon wel drie dagen niet zien, was ons eerste rustpunt in Noord - Brabant waar meteen een spelletje bierflesje schieten werd uitgevoerd. Om circa 15.00 uur kwamen we op het sportcomplex aan en werden de tenten meteen neergezet want het stond op regenen. We waren net op tijd want toen de jongens hun slaapzak aan het uitrollen waren begon het licht te regenen. Snel daarna droog dus er kon meteen gevoetbald worden.
's Avonds warm eten macaroni ala Ruud, heerlijk en wat werd er ge(vr)geten zeg alsof hun leven ervan afhing. Na een zeer onrustige nacht stond de eerste partij op het programma tegen Hangelar werd er nipt verloren 0 - 1. Ook de tweede partij tegen VVO werd met 0 - 1 verloren. Al het vertrouwen leek zoek maar ook de energie werd minder (je moet 's nachts ook slapen!!) De derde pot tegen Vorwärts '19 ging met 0 - 2 verloren en de laatste pot tegen UOW met 1 - 3. Teleurgesteld verlieten de jongens het speelveld. Na een heerlijke lunch hamburgers ala Dennis kwam het plezier alweer teurg want JP had een tembuildingevenement bedacht: rodelen in Valkenburg.
Alle jongens gingen met ware doodsverachting naar beneden, de één nog harder dan de ander. Op de vraag of ze nog een keer wilden werd met luid enthousisme begroet.
's Avonds pannenkoeken ala Dennis dus met veel kaas en ham. Met de buikjes rondgegeten gingen de jongens nog even voetballen(wat anders??) en na een goede nachtrust ( 21.30 uur was het stil) werd de zondag met enige wraakgevoelens begonnen. Slechter dan zaterdag kon het niet. De eerste pot tegen Sankt Augustien 0 - 0 werd het eerste punt als een overwinning gevierd. Tweede wedstrijd 2 - 0 gewonnen en de derde zou een "makkie" zijn helaas 2 - 2. Voor een echt hoge klassering moest de laatste wedstrijd liefst met hoge cijfers gewonnen worden. Tegen Bekkerveld werd het door Stan, Bink, Nick en weer Stan 4 - 0. Met één doelpunt meer gemaakt werden we in onze poule eerste!!! In een overvolle tent werden de prijzen uitgereikt aan de teams.

 
In een overvolle tent de prijsuitreiking door Ronald McDonald en de wethouder van sportzaken.

Voor elk team een beker en voor elke voetballer een herinneringsmedaille. Ik wilde een compliment maken aan de organisatie, aan JP voor de goede voorbereiding, Dennis voor het koken rijden en mental coach, Ruud voor het koken en sponsoring van het eten en de jongens voor hun instelling: Daan, Bink, Sidney, Christiaan, Nick, Nigel, Gijs en Stan fantastisch gedaan en bedankt. Nu lekker van een verdiende vakantie genieten en eind augustus weer met een opgeladen accu beginnen. 
 


Pagina 1 van 17

Kalender

September 2010
M T W T F S S
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
Afgelastingen KNVB

Laatste Reacties

Wie is online

We hebben 9 gasten online

Login


Clubblad

Klik hier om het clubblad te downloaden! 

Quotes

" Ik spreek beter Spaans dan welke Nederlander dan ook, maar slechter Spaans dan welke Spanjaard dan ook "

Johan Cruijff

Poll

UEFA Experiment met 5e en 6e Official (scheidsrechter)
 

Het weer

Buienradar WeerOnline

4e Kampioen '08/'09

  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Bezoekers

103623
VandaagVandaag52
GisterenGisteren167
Deze weekDeze week519
Deze maandDeze maand1338
AllesAlles103623